Kaip teisingai išrinkti romanetę prieš skalbimą

Dažnai girdime iš klientų, kad sunku išardyti romanetes. Kartais valyti jas atneša su visu mechanizmu, nuimtu nuo lubų. Norime parodyti, kad procesas nėra labai sudėtingas. Tereikia žinoti keletą svarbių momentų. Žemiau pateikiame instrukciją, kaip patiems nuimti romanetes ir paruošti skalbimui arba cheminiam valymui.

1. Pilnai nuleiskite romanetę ir apačioje atriškite/atkabinkite iš blogosios pusės esančias pakėlimo virvutes (kai kuriose romanetėse gali būti plastmasiniai fiksatoriai, juos reiktų nuimti).

2. Atrištas virvutes ištraukite iš visų žiedukų, pradedant nuo apatinio.

3. Užlipkite ant kėdės ar kopėčių ir atsargiai, pradėdami nuo krašto, nuklijuokite viršutinę romanetės dalį nuo mechanizmo. Romanetės būna priklijuotos lipduko pagalba.

4. Suraskite, kuris romanetės vytelių tuneliuko galas yra paliktas neužsiųtas. Pro jį reikės ištraukti vyteles. Kartais pasitaiko, kad abu galai yra užsiuti, tokiu atveju mažomis žirklutėmis vieną galą reikia praardyti.

5. Atsargiai ištraukite visas vyteles.

6. Apatinėje romanetės dalyje turi būti įkištas metalinis balastas. Suraskite, kuriame gale paliktas tarpas jam ištraukti. Kartais pasitaiko, kad abu balasto galai yra užsiuti, tokiu atveju mažomis žirklutėmis vieną galą reikia praardyti.

7. Atsargiai ištraukite balastą.

8. Kol skalbsite ar valysite romanetę, palikite nuo mechanizmo kabančias virvutes, t.y. jų nesutraukite. Priešingu atveju, jos viduje gali susipainioti ir tuomet reikės ardyti mechanizmą.

Jei turėsite keblumų su romanečių nuėmimu, galite drąsiai skambinti mums ir pasikonsultuoti.Iš tiesų, procesas nėra sudėtingas. Tačiau, jei patys to daryti nenorite, visuomet galite kreiptis į mus ir užsisakyti PREMIUM paslaugą: atvažiuosim, nukabinsim, išvalysim, pakabinsim.

Taip pat skaitykite