Paslaugos

Pagrindines paslaugas pateikiame sąraše

Užuolaidų skalbimas

Savo švaros centre galime profesionaliai išskalbti įvairaus dydžio audinius. Viskas pritaikyta išskirtinai tik užuolaidų priežiūrai. Itin jautrius audinius galime skalbti rankomis ir be gręžimo. Visas dienines užuolaidos prieš skalbimą mirkome.

Užuolaidų cheminis valymas

Natūralių pluoštų užuolaidinių audinių (vilna, šilkas, medvinė ir kt.) negalima skalbti. Jiems tinka tik sausas cheminis valymas. Savo švaros centre profesionaliai atliksime sausą valymą, taip saugodami audinius nuo deformacijos ir vandens daromo neigiamo poveikio.

Romanečių ir austrijiečių valymas

Namuose susitvarkyti romanetes arba austrijietes gali būti tikras iššūkis. Reikia tam tikrų žinių ir nemažai laiko. Mes savo švaros centre galime profesionaliai išskalbti arba išvalyti įvairaus dydžio romanetes ir austrijietes. Prieš skalbimą jas išardome, po to vėl surenkame.

Užuolaidų nukabinimas/pakabinimas

Populiariausia mūsų paslauga – užuolaidų skalbimas su nukabinimu ir pakabinimu. Įgudę meistrai atvyks į namus ir akimirksniu nukabins užuolaidas. Vėliau taip pat greitai ir kokybiškai pakabins atgal. Po pakabinimo užuolaidos papildomai palyginamos garais, kad įgautų gražią formą.

Smulkus užuolaidų taisymas

Visiems skalbiantiems ar valantiems pas mus užuolaidas, galime pasiūlyti smulkius taisymo darbus. Galime per didelę užuolaidą perskelti į kelias dalis ar apsiūti susidėvėjusius kraštus. Taip pat galime pasiūlyti atsarginių dalių karnizams ir užuolaidoms.

Romanečių mechanizmų remontas

Atliekame visus romanečių taisymo darbus. Galime suremontuoti blogai veikiantį pakėlimo mechanizmą, pakeisti sugedusias ar trūkstamas dalis, prisiūti atsikabinusius romanečių  žiedukus ar papuošimus.

Karnizų pardavimas

Prekiaujame populiariausiai karnizų modeliais. Galime pasiūlyti šiu metu itin mėgstamus aliuminio profilio lubinius bėgelius su visais priedais. Tai pat populiariausių spalvų ir modelių sieninius karnizus.

Karnizų montavimas

Galime sumontuoti pas mus įsigytus karnizus. Patyrę meistrai atvyks į vietą klientui patogiu metu ir profesionaliai sumontuos karnizus. Visiems darbams suteikiame garantiją.