Pirmieji Lietuvoje įkūrėmė užuolaidų švaros centrą. Jame teikiame išskirtinai tik užuolaidinių audinių skalbimo ir cheminio valymo paslaugas. Esame pasiruošę ne tik pasiūti Jums puikias užuolaidas, bet ir jas prižiūrėti. Palikite visus užuolaidų priežiūros rūpesčius mums, o patys džiaukitės tik jų teikiamais privalumais.

 

Siūlome 4 užuolaidų skalbimo paketus – SUPER PREMIUM, PREMIUM, STANDART ir STANDART PLIUS.

 

SUPER PREMIUM – švarios užuolaidos tą pačią dieną! Atvažiuojame į vietą* Jums patogią dieną iš ryto, nukabiname užuolaidas, savo skalbykloje jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Tos pačios dienos pabaigoje, apie 17-19 val., atvykstame pas Jus ir vėl jas pakabiname.

SUPER PREMIUM paketo kaina:

naktinės užuolaidos – 3,5 Eur/kv. m (su pamušalu +0.50 Eur);
dieninės užuolaidos – 3 Eur/kv. m;
romanetės – 10 Eur/kv. m.
austrijietės – 13 Eur/kv. m. (matuojamas ne audinys, o dengiamas plotas)

SUPER PREMIUM paketas taikomas iki 100 kv. m. užuolaidų. Didesnius užsakymus su SUPER PREMIUM paketu atliekame išskaidę dalimis (aukštais, kambariais ir pan.)

 

PREMIUM – atvažiuojame į vietą** Jums patogiu metu, nukabiname užuolaidas, savo skalbykloje jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Galiausiai atvykstame pas Jus ir vėl jas pakabiname. Užsakymo įvykdymo trukmė – 2-4 darbo dienos.

PREMIUM paketo kaina:

naktinės užuolaidos – 2,5 Eur/kv. m (su pamušalu +0.50 Eur);
dieninės užuolaidos – 2 Eur/kv. m;
romanetės – 7 Eur/kv. m.
austrijietės – 10 Eur/kv. m. (matuojamas ne audinys, o dengiamas plotas)

Minimali PREMIUM paketo užsakymo suma – 40 EUR.

 

STANDART – Jūs patys atvežate mums savo užuolaidas (Žemynos g. 2B, Vilnius), jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Po visko Jūs pasiimate užuolaidas iš mūsų. Skalbti atvežtos užuolaidos turi būti be kabliukų ir svarelių.

STANDART paketo kaina:

naktinės užuolaidos – 2 Eur/kv. m;
dieninės užuolaidos – 1,5 Eur/kv. m;
romanetės – 5 Eur/kv. m.
austrijietės – 5 Eur/kv. m.

 

STANDART PLIUS – mes atvažiuojame pas Jus, paimame nuo namų durų užuolaidas, jas išmirkome, išskalbiame, išdžioviname, išlyginame. Po visko atvežame atgal prie Jūsų durų. Paimtos užuolaidos turi būti be kabliukų ir svarelių.

STANDART PLIUS paketo kaina:

naktinės užuolaidos – 2,2 Eur/kv. m;
dieninės užuolaidos – 1,7 Eur/kv. m;
romanetės – 6 Eur/kv. m.
austrijietės – 6 Eur/kv. m.

Minimali STANDART PLIUS paketo užsakymo suma – 40 EUR.

 

CHEMINIS VALYMAS

Jeigu užuolaidų negalima skalbti, siūlome sauso cheminio valymo paslaugą.

SUPER PREMIUM paketo su cheminiu valymu kaina:

naktinės užuolaidos – 4 Eur/kv. m (su pamušalu +0.50 Eur);
dieninės užuolaidos – 3,5 Eur/kv. m;

PREMIUM paketo su cheminiu valymu kaina:

naktinės užuolaidos – 3 Eur/kv. m (su pamušalu +0.50 Eur);
dieninės užuolaidos – 2,5 Eur/kv. m;
romanetės – 7 Eur/kv. m.
austrijietės – 10 Eur/kv. m.

STANDART paketo su cheminiu valymu kaina:

naktinės užuolaidos – 2,5 Eur/kv. m;
dieninės užuolaidos – 2 Eur/kv. m;
romanetės – 5 Eur/kv. m.
austrijietės – 5 Eur/kv. m.

 

Kodėl svarbu skalbti užuolaidas?

Dažnai nepagalvojame apie užuolaidų skalbimo svarbą. Juk per užuolaidas mes nevaikštome, jų nedėvime, o ir liečiame retai. Kam tuomet jas dažnai skalbti?

Iš tiesų ši mūsų namų puošmena tampa nebešvari ir pamažu ima atrodyti sena mums to net nepastebint. Užuolaidos veikia kaip filtras, kuris sulaiko ir kaupia mūsų namų dulkes bei nešvarumus, o tai gali tapti alergijų priežastimi ar dulkių erkučių kaupimosi židiniu.

Taip pat atminkite – užuolaidos yra vienas labiausiai pastebimų kambario akcentų. Jos atlieka svarbų vaidmenį namų interjere, suteikia grožio ir jaukumo, pagyvina namų spalvas. Kai jos ima atrodyti senos ir purvinos, imame norėti naujų. O tai kainuoja. Kainuoja kur kas daugiau nei reguliari ir profesionali jų priežiūra.

Jeigu norite, kad jūsų užuolaidos visuomet atrodytų kaip naujos, būtų švarios ir gaivios, siūlome sprendimą – užuolaidų skalbimą.

Manote, kad galite reguliariai išsiskalbti užuolaidas patys? Galbūt. Bet tai nebus taip paprasta. Pirmiausiai pagalvokite apie savo užimtumą ir pamėginkite savo darbotvarkėje atrasti laiko jų skalbimui, džiovinimui, lyginimui, kabinimui.

Jei visgi laikas jums nebus problema, tuomet apmąstykite, ar tai nebus per sunku. Juk neužtenka tik įmesti jų į skalbimo mašiną. Dar reikia jas išdžiovinti (daugumai užuolaidų netinka standartinis išsukimas). Vėliau reikia kruopščiai išlyginti ir vėl pakabinti. O jeigu dar jūsų namuose daug langų…

Tiesiog visus minėtus vargus palikite mums. Mes su užuolaidomis dirbame jau dešimtmetį, todėl galime patikinti, kad žinome, kaip jas prižiūrėti.

Išmėginkite užuolaidų skalbimo paslaugą ir įsitikinsite, kad esame profesionalai.

Jei turite klausimų ar norite užsisakyt paslaugą, visuomet kreipkitės: KONTAKTAI

* Tik Vilniuje
**Vilniuje ir Kaune. Kitose vietose atvykimas apmokestinamas papildomai.