Siūlome daugiau nei 500 skirtingų dieninių ir naktinių audinių. Daugumą jų patys importuojame tiesiai iš gamintojų, todėl galime pasiūlyti geriausią kainą ir lanksčius terminus.

Daugiau mūsų darbų rasite Facebooke: https://www.facebook.com/uzuolaidos.karnizai

Skiriamos trys pagrindinės audinių rūšys – dieniniai, naktiniai, tarpiniai. Pakalbėsime apie kiekvieną rūšį atskirai.

DIENINIAI AUDINIAI

Juos galima skirstyti į tokias rūšis – kapronas, organza, tinklelis, „linas“, „drobelė“.

Kapronas

Savybės – dieninis audinys, kuris sugeria dalį šviesos srauto. Dažniausiai naudojamas tada, kai langas yra pirmame aukšte, o aplink yra judėjimas ir žmonės gali matyti kambario vidų. Kapronas neužgožia dienos šviesos, tačiau kartu apsaugo privatumą nuo aplinkinių akių.

Vienas iš pliusų – kaina. Tai yra pigiausias dieninis audinys.

Privalumai – nebrangus, reikalauja mažiau priežiūros, galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje (visi kiti audiniai skalbiami 30 laipsnių temperatūroje).

Organza

Vidutinio šviesos pralaidumo audinys, skaidresnis už kaproną.

Tinklelis

Pats skaidriausias audinys. Minkštas, todėl labai gražiai krenta, susiformuoja dailios apvalios klostės. Viena naujausių užuolaidų technologijų. Kaina šiek tiek didesnė nei kaprono ar organzos.

„Linas“, „Drobelė“

Skaidrūs, gražiai krentantys audiniai, naujausios užuolaidų technologijos. Pasižymi tuo, kad atrodo kaip visiškai natūralus audinys. Tiek pačiupinėjus, tiek atidžiai pažvelgus atrodo, kad tai tikras linas ar drobė.

NAKTINIAI AUDINIAI

Rūšys – tafta, skirtingų faktūrų naktiniai audiniai (lino imitacija, veliūras, aksomo imitacija), blackout.

Tafta

Plonas kietas naktinis audinys. Dažniausiai naudojamas ne funkcionaliai naktinei užuolaidai, bet dekorui. Nepasižymi gražiu kritimu – „lūžta“ klostės, krenta ne apvaliai. Puikiai tinka pamušalui, kadangi yra nebrangus. Šios rūšies audiniai yra gana ploni, todėl persišviečia.

Skirtingų faktūrų naktiniai audiniai (lino imitacija, veliūras, aksomo imitacija)

Ši grupė sudaro didžiausią parduodamų audinių dalį. Čia viskas priklauso nuo interjero, skonio, pomėgio. Galima sugalvoti begalę kombinacijų. Plėstis šioje vietoje net neverta, geriau gyvai pamatyti ir įvertinti.

Blackout

Audinys, kuris visiškai nepraleidžia dienos šviesos. Absoliutų nepralaidumą suteikia į medžiagos vidų įaustas juodas siūlas, sugeriantis šviesą.

Blackout audinys tinka žmonėms, kuriems dieną reikia visiškos tamsos, dažnai parenkamas miegamojo užuolaidai. Kai kurie blackout audiniai tinka ir viešbučiams, kadangi turi specialų sertifikatą, patvirtinantį apie jo nedegumą.

Blackout yra vienas iš brangiausių audinių.